Одеська міська рада програла військовим апеляцію і втратила можливість забудувати частину військового аеродрому "Шкільний" на Таїрова.

Про це повідомив військовий юрист Юрій Добров, який від імені Міноборони довгий час в судах відстоює єдиний на півдні України воєнний аеродром від зазіхань скандального бізнесмена Володимира Галантерника і підконтрольної йому одеської міської ради.

Добров впевнений, що подібні дії міськради Одеси, що намагається викрасти шматки землі у військових, заважають виконанню завдань, покладених на ВСУ, а саме – на Повітряні Сили, "які покликані захищати повітряний простір України".

"Сьогодні в південно-західному апеляційному господарському суді розглядали справу за апеляційною скаргою міськради на рішення Господарського суду Одеської області про забезпечення позову. Навіщо Міноборони зверталося з такою заявою? Тому, що є небезпека, що Одеська міська рада, маючи реєстрацію прав на земляну ділянку, площею 20 га, що знаходиться серед аеродрому "Шкільний", може у будь-який момент почати роботи, що заважатимуть роботі аеропорту", - відзначив Добров.

"Ми попросили суд першої інстанції – щоб забезпечити позов – заборонити будь-які роботи на зазначених ділянках, поки ми не вирішимо зазначену суперечку і поки суд не зупинить, чи має право Одеська міськрада передавати у комунальну власність ту землю, що ми їм не передавали і яка знаходиться у державній власності. Суд задовольнив наші вимоги. Але міська рада не погодилася з цим, і звернулася до апеляції. Як бачимо, вони апеляцію також програли." – додав військовий юрист.

Детальніше на відео:

Джерело.

https://t.me/vkkpinfo