Картинки по запросу Українці можуть перевірити свій стаж  в онлайн

У Пенсійному фонді представили сайт, що дозволяє громадянам України дізнатися свій робочий стаж, а також перевірити пенсійні нарахування.

Інструкція про процес реєстрації розміщена тут.

Онлайн реєстрація доступна з допомогою електронного цифрового підпису. Для оффлайн реєстрації на сайті потрібно подати заяву до територіальних органів Пенсійного фонду України.

У кожного зареєстрованого користувача буде свій «Особистий кабінет», в якому буде інформація про внески роботодавця, про їх розміри, а також можна буде дізнатися про спеціальний або пільговий стаж.

На сайті також передбачено інформаційний розділ, де знаходяться контакти управлінь ПФУ, графіки їх прийому, інформація про умови виплат і перерахунки пенсій, а також зразки бланків.

Закон про загальне пенсійне забезпечення Верховна Рада прийняла 3 жовтня, він набрав чинності 11 жовтня 2017 року. Відповідно до закону, розмір пенсії кожного громадянина України розраховується за новою формулою і залежить від страхового стажу, а також розміру заробітної плати під час трудового періоду життя.

Джерело