25-річний Віталій Кобрин пройшов бойовий шлях 80-ї бригади від першої тривоги через анексію Криму до оборони луганського летовища. А повернувшись із фронту, вирішив зайнятись безпекою у власному місті. Боєць, вивчивши іноземний досвід екстрених служб, розробив проєкт для містечка Винники.

Віталій Кобрин в армії з 2012-го. Коли настали події революції гідності у військовослужбовця почався бойовий шлях бойовий шлях тривалістю у 4,5 роки на фронті. Йому довелося разом з побратимами звільняти Слов'янськ.

"При в'їзді в Слов'янськ знаходиться ТЕЦ. Це був такий перший дуже серйозний наш бій, у нашого підрозділу був перший загиблий, цей був такий сильний удар і мотивація. Якийсь страх чи побоювання, які були до цього, замінило інше відчуття, - відчуття помсти", - розповів учасник оборони луганського аеропорту Віталій Кобрин.

Після перших перемог та звільнення міст для десантників нове випробування – оборона Луганського аеропорту в повному оточенні.

Повернувся до мирного життя десантник лише торік. Продовжив здобувати вищу освіту і влаштувався працювати в міськраду.

Чоловік відвідав безпекові тренінги за кордоном і запалився ідеєю створити аналог служби 911. Він вже знайшов приміщення на околиці.

За його словами, в центрі будуть аналітичний центр, підрозділ ДСНС, підрозділ поліції, відділ з охорони громадської безпеки та багато іншого.

Віталій разом з іншими ветеранами створили спілку атовців. Вони прагнуть змінити місто зсередини.

Джерело.