Обстріл телеканалу "112 Україна" є провокацією, за якою стоїть сам його власник, кум президента Росії Віктор Медведчук.

Про це заявив активіст Сергій Стерненко у Facebook

"Прокинувся й побачив що "112 канал" вночі хтось обстріляв з гранатомету. Стріляли влучно — прямо в стіну, подалі від вікон. В той час канал не працював і там нікого не було.

‪Абсолютно твердо переконаний що за цією провокацією стоїть власник каналу Медведчук та його спільники.

Бо почерк у стилі РФ: бахнути прямо напередодні мирної акції гранатометом у непрацюючий об'єкт, щоб звинуватити в цьому противників російської пропаганди.

Подібні теракти ФСБ вже вчиняла в Україні — в Одесі стріляли по волонтерському центру, а в Луцьку гатили по консульству Польщі. В обох випадках вже доведена вина російських найманців.

Кажуть, поліція вже шукає виконавців теракту (хоча теракт взагалі має розслідувати СБУ). Дуже сподіваюсь що їх знайдуть.

Рекомендую дуже пильно зараз перевіряти пункти перетину кордону з РФ, КПВВ біля окупованого Донбасу та Криму та на в'їзді до Придінстров'я.

‪Проте я знаю рецепт як зробити так, щоб таке більше не повторилось:

  1. Закрити всі російські телеканали в Україні: "NewsOne", "Інтер", "112", ЗІК, "Наш".
  2. Притягти до відповідальності Медведчука та його пособників.
  3. Провести обшуки у всіх його "охоронних" структур та бандформувань на кшталт "Сварогу".

Певен, там можна буде вилучити ще не один гранатомет.

Ну і в ідеалі закриваємо кордон з РФ, накладаємо санкції на неї, приймаємо закон про колаборантів та посилено ловимо усіх агентів впливу: Портнова, Новинського, Шуфрича, Труханова, Кернеса та інших. І теракти припиняться. Бо не буде кому і куди стріляти. А замовники нарешті сядуть", - написав Стерненко.

Джерело.