З початку року послугами центрів зайнятості області скористалися 815 демобілізованих військовослужбовців.

«Служба зайнятості проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до фаху та кваліфікації. Для кожного бійця наші фахівці розробляють індивідуальний план працевлаштування, надають консультативні послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, допомагають у започаткуванні власної справи», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

 

У цілому по Україні за І півріччя 2019 року мали статус безробітного 16,3 тис. осіб із числа учасників АТО/ООС, які звернулися в пошуках роботи до служби зайнятості. На Хмельниччині статус безробітного отримали 815 осіб даної категорії, з них 141 учасник АТО/ООС забезпечений роботою. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у сільському, лісовому та рибному господарствах – 26,7%, у переробній промисловості – 20%, у державному управлінні й обороні – 13,3%.

 

Окрім цього, служба зайнятості пропонує демобілізованим учасникам АТО/ООС розпочати власну справу.

Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості

 

«Протягом січня-червня 2019 року Хмельницька обласна служба зайнятості виплатила одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності 12 особам», - повідомляє С. Черешня.

 

Тому якщо вас цікавлять питання щодо працевлаштування, звертайтеся до будь-якого центру зайнятості або за безкоштовним номером «гарячої лінії» 0-800-50-99-66.