Водій автомобіля не вибрав безпечної швидкості руху.

Сьогодні, 17, червня, о 01:50 на службу порятунку «101» надішло повідомлення про те, що на автодрозі сполученням Шепетівка - Старокостянтинів поблизу села Бутівці сталась дорожньо-транспортна пригода.

«Водій автомобіля марки «Мерседес» на молдовській реєстрації не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки та допустив перекидання вантажівки, в наслідок чого на проїзджу частину вилився бітум котрий він перевозив» - інформують в прес-службі ДСНС області.

Відділення 19 частини у складі п'ятьох бійців провело попереднє оперативне розгортання, від’єднали акумулятор та здійснювали чергування на місці ДТП.

В ході обстеження місця події виявлено розлив бітума.

Окрім цього, на місце надзвичайної ситуації виїхали спеціалісти Державної екологічної інспекціїу Хмельницькій області. В ході обстеження місця події виявлено розлив бітума. Площа забруднення складає приблизно 2 метра на 10 метрів.

Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекція у Хмельницькій області відібрані проби ґрунту на визначення ступеня забруднення земельної ділянки нафтопродуктами.

Джерело.