Після офіційного відставки екс-голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий звинуватив міністра екології Остапа Семерака у лобіювання інтересів нардепа, яке приховано за екологічною ситуацію річок Хомори та Случ.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

За його словами, пан Семерак ігнорує звернення влади Хмельниччини щодо створення незалежної комісії, яка б дослідила екологічний стан річок Хомори та Случ.

“А то дивна ситуація складається: за вашими словами, фабрика річку труїть в Хмельницькій області, а риба дохне тільки в Житомирській. Може, в нас тут якась особлива риба водиться? Чи може, та фабрика не є джерелом всіх бід, і ви просто відкрито лобіюєте бізнес-інтереси народного депутата В.Литвина, який прагне вашими руками знищити підприємство-конкурента? Бо хто ж, краще за вас знає, що дозволи на спецводокористування видає не обласна адміністрація чи рада, а територіальний підрозділ Держводагенства?” – запитав Лозовий.

При цьому колишній очільник ОДА визнав, що не міг вплинути на керівника державної екологічної інспекції в області, який “зайнятий безкінечною судовою тяганиною, намагаючись відхреститися від відповідальності за невинно загублене життя пенсіонерки, що втрапила під колеса його автівки на пішохідному переході, то лікується від різноманітних хвороб, щоб не було можливості його звільнити з роботи. А спеціалісти ДЕІ тим часом розповідають, що вони нічого не можуть вдіяти, а самі потихеньку беруть чималі хабарі”.

Нагадаємо, що наприкінці травня Житомирська обласна рада звернулася до президента Володимира Зеленського та Кабінету міністрів зупинити роботу Понінківської картонно-паперової фабрики через забруднення відходами від виробництва річок Хомора та Случ,

Джерело.