Тепер петицію має розглянути президент України.

Опублікована на сайті президента України петиція про негайне відсторонення від виконання службових обов'язків із подальшим звільненням з посади міністра внутрішніх справ Арсена Авакова набрала 25 тисяч підписів.

Петиція, автором якої є Роман Василенко, була зареєстрована на сайті глави держави 2 червня, необхідна кількість підписів зібрана сьогодні, 5 червня, станом на 23-43.

"Про негайне відсторонення від виконання службових обов'язків з подальшим звільнення з посади Міністра внутрішніх справ А.Б. Авакова", - йдеться у тексті.

Зазначимо, після набрання необхідної кількості підписів петицію повинен розглянути президент, проте збирання підписів триватиме ще протягом 89 днів. Лише після цього петицію зможе розглянути глава держави.

Нагадаємо, 31 травня у Переяславі-Хмельницькому на Київщині двоє п'яних поліцейських вирішили розважитися й постріляти в бляшанки. За збігом обставин

1 червня слідчі Державного бюро розслідувань відкрили кримінальне провадження. 2 червня поліцейським оголосили підозри - 

Копам, які з вогнепальної зброї поранили 5-річну дитину, пом’якшили категорію злочину

ДБР пом’якшило категорію злочину.

Через кілька днів, 3 червня стало відомо про смерть хлопця в лікарні. Прокуратура перекваліфікувала справу. Тепер правоохоронцям загрожує ув'язнення від 10 до 15 років або ж довічне ув'язнення.

 Джерело.