Компанія HMD Global випустила нову версію знакового "бананофону" Nokia 8110, який підтримує мережі 4G.

Пристрій з такою назвою було вперше випущено в 1996 році, він використовувався персонажем Кіану Рівза Нео у фільмі 1999 року "Матриця". Новий телефон, як і оригінальний, виконаний у форм-факторі слайдера.

Телефон отримав екран з діагоналлю 2,4-дюймовий і QVGA-дозволом. Всередині - процесор Qualcomm 205, 512 МБ оперативної пам'яті і 4 ГБ вбудованої. Телефон поставляється з набором встановлених додатків: Google Assistant, Google Пошук, Google Карти, Facebook і Twitter. Також, звичайно, на пристрої є знаменита "Змійка".

Джерелом живлення телефону служить акумулятор ємністю 1500 мАг, заряду якого вистачає на 9 годин розмов в 4G-мережах. Цей апарат не є смартфоном, в його основі лежить платформа Smart Feature OS, тому доступу до стандартних додатків Android у нього не буде.

"У Nokia були справжні легенди дизайну, і різні люди пам'ятають 8110 з різних причин, але, звичайно ж, це в основному про емоційний фактор. Але це більше схоже на другий телефон для життя, в якому є 4G і Wi-Fi, а також деякі ключові програми, які люди використовують кожен день ", - говорить генеральний директор HMD global Флоріан Сейш.

Продажі незвичайного телефону повинні стартувати в травні 2018 року в чорному і жовтому кольорах. Рекомендована виробником роздрібна ціна становить 79 євро.

"Я думаю, що це хороший хід. Різниця в цьому році полягає в тому, що це 4G-телефон, і це буде важливо з точки зору того, щоб оператори його підтримували. Але ви можете купити смартфон за схожою ціною. Так що це більше плата за значок", - сказав Бен Хед, керівник дослідження CCS Insigh

Джерело

https://t.me/vkkpinfo