Історія українського бізнесмена, який у свої 20 років відкрив для українського ринку яблука в карамелі. А до 25 років став власником франчайзингової компанії, яка продає обладнання по всій Європі.

Засновник фірми Food For Good Богдан Білан ідею робити яблука в карамелі привіз зі Сполучених Штатів. Коли був ще школярем, потрапив на програму обміну Flex, та рік навчався у США. Хлопця вразило, що для американців яблуко залите карамеллю – традиційне блюдо і популярний фаст-фуд. Богдан вирішив спробувати такий бізнес в Україні.

Богдан Білан – власник франчайзингової фірми Food For Good

Із заробітчанина у бізнесмени

У Штатах яблука в карамелі навіть запаковані у супермаркетах продають. І я спробував. Дуже смачно. У нас такої страви не зустрічав.

Коли повернувся в Україну – вступив до вишу. Ідея заснувати власний бізнес – не відпускала. Думав над ідеями, концепціями і чим зайнятися. Коли мені було 20 років – наважився відкрити справу. Шукав гроші для старту. Поїхав у Німеччину на заробітки. Звідти привіз 3 тисячі доларів. Інвестував в обладнання.

У 2014 році запустилися. Поставили своїх 4 точки, усі робили яблука в карамелі. У всьому мені допомагала моя дівчина Аліна.

Для старту власного бізнесу знадобилося близько $3 тисяч

Коли відкрив більше таких точок – зрозумів, що оперативна діяльність поглинає весь час. Найоптимальніше працювати, коли тримати дві таких.

Згодом вирішили перейти лише на франчайзинг. Зараз партнерів по Україні і представництва в Польщі, Болгарії, Молдові, Білорусі, Казахстані та Італії. На компанію в Україні працює 4 людей, вони ведуть усі організаційні справи.

Як стати франчайзі?

Франчайзинговий пакет коштує 40 тисяч гривень. У вартість входить багатофункціональний візок, який ми самостійно розробили. Він зручний і для вулиці, і для торгового центру.

В пакет також включено усе необхідне для роботи обладнання, посуд, інструкції, сайт, персональний менеджер, який веде підтримку 24/7, допомагає вибрати локацію та запуститися. Є повністю готовий “сценарій” розвитку бізнесу, що за чим потрібно робити.

Вартість франчайзингового пакету – 40 тисяч грн. І це реальний шанс швидко стати бізнесменом

Допомагаємо обрати локацію. Якщо людина не орієнтується в місті, даємо параметри кращих локацій і з ким контактувати, щоб оформити точку продажу. Допомагаємо оформити договір оренди. Якщо виникають питання чи проблеми, включається наш менеджер, який веде переговори напряму з торговими центрами. Вирішує питання оренди.

Є і дешевший формат франчайзингу. Можемо надати просто стійки чи окреме обладнання за меншу суму. Він підходить для тих, хто вже має власний бізнес, але хочеться трохи розширитися. Ідеально для кафе. Можна взяти наше обладнання і робити яблука в карамелі, як додатковий продукт.

У франшизу включаємо постачання деяких речей. І даємо контакти постачальників, з якими найкраще працювати. Самостійно доведеться шукати яблука.

Кулінарні візки – запорука продажів

Коли відкрили свої точки, працювали на чужих візках. Врахували всі недоліки і почали працювати над власною концепцією ідеальної вітрини. 

Візок – це бізнес-платформа, яка впадає в око і стає вирішальним фактором, чи підійде до вас покупець. Чим гірше він виглядає, тим нижчу ціну доведеться поставити на продукт. На дешевому візку неможливо продати дорогі продукти. Крім того, з поганим візком не дозволять стати в елітних місцях або біля розкручених магазинів.

Із дешевим візком не дозволять стати на хороших локаціях

Крім функціональності, взялися і за розробку естетичного вигляду. Готові макети робили на підряді. Тепер ці візки експортуємо закордон окремо. Коли отримали багато замовлень – орендували виробничі потужності, на яких робимо візки.

Обладнання на візку підключається до електромережі. Достатньо однієї точки доступу 220 V. Розхід електроенергії 1,5 кВт на годину. Але обладнання працює не весь час, тому затрати невисокі.

Візок обладнали і під напої. Взимку можна робити глінтвейн, а влітку – щось прохолодне.

Якщо обираєте візок для вуличної торгівлі, його, звісно, можна залишати на ніч на дворі. Але краще забирати у приміщення.

Як роблять яблука в карамелі

Коли робите яблуко в карамелі, пам’ятайте про основне правило фаст-фуду: їжу готують менше, ніж дві хвилини. І з ним має робитися менше, ніж 4 операції. У нашому випадку 30 секунд іде на видачу товару. Усе робиться за три операції.

Сире, помите, середнього розміру яблуко насаджують на дерев’яну паличку, занурюють в теплу карамель. Прокручується одним рухом. Карамель трохи стікає, додаємо присипку на вибір: шоколад, горіхи, арахіс.

Яблуко в карамелі – це фаст-фуд, який потрібно готувати менше, ніж дві хвилини

У нас не той формат, коли наробили яблук на тиждень і продаємо. Тут клієнт може сам обирати, яке яблуко на нього дивиться.

Карамель теж довелося розробляти під проект. В Україні було складно знайти відповідник ірисової  карамелі, який я хотів. Звернувся до технолога харчового заводу. Разом розробляли рецептуру. Придумали робити у вигляді порошку, який у пропорціях змішується з водою і цукром. Таку карамель можна замішувати теж на обладнанні візку. Є спеціальна ємність, яка підтримує постійну температуру. Карамель тепер теж продаємо окремо.

Яблука в карамелі були стартовим продуктом. Його ми доповнили фруктами в шоколаді. Почали робити ріжки, у яких шматочки фруктів заливають теплим шоколадом. Це розширює асортимент і приваблює більше клієнтів.

Переваги і ризики бізнесу

Щоб бізнес був рентабельним краще ставити ціну між 25 і 30 гривнями. Вся фішка в тому, що це продукт з високою доданою вартістю. Собівартість виходить 5-6 гривень. Націнка виходить в п’ять разів більша. І це вигідніше, ніж хот-доги чи шаурма.

Тож такий бізнес швидко окуповується. Крім ціни, на це впливає ще два фактори: прохідне місце і комунікабельний продавець. І сам продукт українцям зрозумілий, в міру екзотичний. Яблука у нас – найпопулярніший фрукт.

Якщо взяти дешевший франчайзинговий пакет і стати в хорошому місці, на чистий прибуток можна вийти вже через два тижні.

Бізнес на яблуках в карамелі та фруктах в шоколаді може окупитися вже через 2 тижні

Невеликі інвестиції. Максимально знизили ціну франчайзингу, щоб окупність наступала швидко. І у нас немає паушального (вступного внеску) і роялті (щомісячні відсотки).

Процес приготування простий. Якщо відкривати ресторан – потрібно мати повара. У нас же продавець швидко навчається, діючи за інструкцією. Достатньо одного продавця, що зменшує витрати на заробітну плату.

Із ризиків. З огляду на те, що процес здається простим і його нібито легко відтворити, насправді є нюанси з технологіями і обладнанням. Тому рекомендую усім охочим почати такий бізнес звертатися до нас. Ми відкриті до партнерства. Надаємо різну інформацію.

Страх у бізнесі – це індикатор, на що слід звернути увагу

Тепер коли бізнесмени-початківці задають мені якісь питання, вони видаються очевидними. Але поки набув такого статусу, весь час супроводжував страх помилитися. І досі страхи є у кожному починанні і ніші, яку роблю. Але це добре. Страх у бізнесі виступає індикатором, на що більше потрібно звернути увагу. Проте не давайте страхам стати бар’єром, який зупинить вас.

Власну справу треба відкривати, особливо, коли страшно це зробити. Коли боїшся – приходять радикальні ідеї.

Якщо нічого не робити і пливти за течією – життя на краще не зміниться. Якість результату вимірюється швидкістю і правильністю прийняття рішень. Неправильних рішень у бізнесі не буває. У будь-якому разі – це досвід.

У планах – більше приділяти увагу експорту обладнання для фаст-фуду, розширювати партнерство у Європі.

Джерело.