Європейська компанія NanoFlowcell розробила і виготовила зразок першого в світі електричного автомобіля на спеціальних паливних елементах, який використовує в якості палива солону воду.

В даний час автомобілю Quant e-Sportlimousine офіційно дозволено пересуватися по дорогах загального призначення в Німеччині, а компанія NanoFlowcell вже отримала відповідний дозвіл і готується до проведення масштабних дорожніх випробувань. Згідно з наявною інформацією, автомобіль Quant e-Sportlimousine може розганятися до 100 кілометрів на годину за 2,8 секунди.

На одній заправці інгредієнтами для приготування солоної води автомобіль здатний пройти до 600 кілометрів.

 

Під терміном «солона вода» мається на увазі зовсім не та вода, яку можна взяти з моря або океану. У спеціальному реакторі автомобіля готуються два розчину солей різних металів, які виступають в якості електроліту, які окремо подаються в паливні елементи.

 

На поверхні каталізаторів цих паливних елементів відбувається низка складних електрохімічних перетворень, в результаті яких і виробляється електрика. Це електрика виробляється постійно і надходить на зберігання в суперконденсатор з малим струмом витоку і великий електричної ємності, а вже звідти енергія витрачається на приведення в рух чотирьох електродвигунів.

Нунсіо ла Веччіо з компанії NanoFlowcell пояснює:

«Шлях перетворень від досвідченого зразка до серійного автомобіля, яким дозволено пересуватися по дорогах у всьому світі, дуже важкий і довгий.

Наша компанія, незважаючи на те, що вона зараз є дуже маленькою компанією, твердо має намір пройти цей шлях від початку до кінця, дозволивши розробленої нами технології в майбутньому працювати на благо всього людства. А зараз ми знаходимося тільки на самому початку нашого шляху ».

 

Автомобіль екологічно надзвичайно чистий. Він не використовує ні дорогоцінних металів, ні рідкоземельних елементів. Осередок містить головним чином воду в якості речовини-носія, металеві солі і кристалічні структури. Всі ці компоненти можна об'єднувати, використовувати і утилізувати без шкоди для навколишнього середовища. Електрохімічні технології і паливні елементи були розроблені фахівцями компанії NanoFlowcell спільно з фахівцями компанії Bosch Engineering. А в самому найближчому майбутньому компанія NanoFlowcell планує виготовити ще чотири дослідні зразки автомобілів Quant e-Sportlimousine, які візьмуть участь в програмі випробувань. Очікується, що в ході програми електрохімічні технології будуть доопрацьовані до комерційного рівня.

Джерело.

https://t.me/vkkpinfo