У Польщі горів готель з українськими заробітчанами

У Польщі горів готель з українськими заробітчанами. Загинула українка.

У Польщі поблизу Варшави сталася пожежа в імпровізованому готелі для робітників унаслідок якої зафіксована один смертельний випадок.

За повідомленням української служби Polskie Radio загинула молода українська працівниця.

У ніч на понеділок унаслідок пожежі в імпровізованому робітничому готелі в у селі Ґурашка, Отвоцького повіту що у Мазовєцькому воєводстві загинула одна особа. За неофіційною інформацією, жертвою є молода жінка, а у будинку проживало кількадесят працівників з України.

Коли пожежники прибули на місце події, імпровізований готель горів з обох сторін.

За словами речника Державної пожежної служби в Отвоцьку Мацєя Лодиґовського, з будинку вдалося вибігти приблизно 20 особам. Всередину будівлі відразу зайшла група рятувальників у дихальних апаратах, котрі намагалися обшукати територію, але, після перевірки шести приміщень, рятувальник мусили відступити, бо виникла загроза обвалу конструкції з листового металу.

У результаті гасіння пожежі вдалося знизити температуру та завершити пошуки. В одному з приміщень виявили частково обгоріле тіло.

Наразі невідомі початкові причини пожежі.

За неофіційною інформацією, жертвою є молода працівниця з України, а у переобладнаному з теплиці, покритому бляхою та утепленому мінеральною ватою будинку, у якому не було вікон, жило приблизно 20 інших українських працівників, котрі працювали у садівничому підприємстві.