Російський опозиціонер Олексій Навальний перебуває в комі: соратники кажуть про отруєння

Російському опозиціонеру Олексію Навальному стало погано під час перельоту з Томська в Москву. Політик перебуває у комі, соратники вважають, що його отруїли.

Про це інформує "24 канал".

Навальному стало зле під час перельоту. Літак з Навальним зробив екстерну посадку, повідомила у твіттері його прессекретарка Кіра Ярмиш.

За словами Ярмиш, політика, ймовірно, отруїли чимось, підмішаним в чай.

"Це було єдине, що він пив з ранку. Лікарі кажуть, що токсин швидше всмоктався через гарячу рідину", – додала прессекретарка.

Водночас за інформацією джерела Life Shot, Ярмиш повідомила лікарів, що Навальному стало зле після енергетика, а не чаю.

Згодом стало відомо, що опозиціонер впав у кому.

"Він у комі, у важкому стані. Результатів аналізів поки немає", – написала прессекретарка.

Вона скаржиться, що медики відтерміновують оголошення результатів аналізів. А також відмовляються контактувати з сімейним лікарем політика.

Що кажуть медики

Раніше Навального без свідомості госпіталізували та помістили в реанімацію. Політика підключили до апарату штучної вентиляції легень.

Лікарі наразі не знають точно, чим його могли отруїти. Політика скерували на КТ, щоб зняти підозру на інсульт. За попередніми висновками, у нього гостре отруєння невстановленим психодислептиком.

У лікарню приїхала поліція

Ярмиш повідомила, що в реанімації перебуває багато поліцейських. Вони намагаються взяти у лікаря пояснення.

"Лікар побачив мене в коридорі, сказав, що "деякі речі конфіденційні" і повів поліцейських в іншу кімнату", – додала прессекретарка.

Інформація від очевидців

Пасажири розповідають, що Навальному стало погано і він пішов у туалет та не повернувся. Блогер, який летів тим же рейсом, опублікував відео, де політик спершу п’є чай, а тоді вже у салоні літака стогне від болю. Наразі не можемо стверджувати, що кричить саме опозиціонер.

Управління Росспоживнагляду у Томській області проведе перевірку в міському аеропорту, пише ТАСС.

До слова, опозиціонер кілька днів перебував в регіонах Сибіру. Спочатку він приїхав до Новосибірська, де, за відомостями видання, міг збирати матеріал для нового розслідування. Крім того, мав зустрічі з волонтерами. Потім політик вирушив до Томська.

Що відомо про Олексія Навального

Російський політичний діяч. Він є одним з лідерів російської опозиції.

У 2011 році він створив некомерційну організацію "Фонд боротьби з корупцією", основною діяльністю якого є розслідування і викриття корупційних схем у вищих органах російської влади. Однак нещодавно заявив про її закриття.