У Білорусі затримали 32 бійців іноземного військового формування: це бойовики "Вагнера"

У Білорусі ЗМІ повідомили, що в ніч проти 29 липня під Мінському затримали 32 бійців іноземної приватної військової компанії.

Про це інформує "24 канал".

Йдеться про громадян Росії та усі вони представляють приватну військову компанію "Вагнера". Про затримання бойовиків першим повідомило державне видання БелТА.

У повідомленні лише вказано орієнтовний час, коли відбулося затримання – ніч на 29 липня. Також відомо, що ще одного чоловіка затримали на півдні країни. Згодом БелТА оприлюднила список прізвищ 33 затриманих. Всі вони – громадяни Росії з "іноземної приватної військової компанії "Вагнера".

Видання з посиланням на джерела в правоохоронних органах пише, що на територію країни прибули понад 200 бойовиків для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії. З собою росіяни мали кожен по невеликій ручній поклажі, і на всіх – три великі важкі валізи, завантаження яких в транспортний засіб здійснювали кілька чоловіків.

Після прибуття до Мінська вночі проти 25 липня група заселилася в один із тутешніх готелів і повинна була виселитися вдень. Проте покинула готель 27 липня і переїхала в один із санаторіїв Мінського району.

У санаторії кажуть, що приїжджі звернули на себе увагу нехарактерною для російських туристів поведінкою та одноманітним одягом в стилі мілітарі. Спиртного не вживали, розважальних закладів не відвідували, трималися відособлено, намагаючись не привертати до себе уваги. Крім того, вони невеликими групами уважно вивчали територію та оточення санаторію.

Росія використовує ПВК "Вагнера" для війни в Україні, Сирії, Придністров'ї тощо.