Туристам запропонували безкоштовний відпочинок в італійському регіоні Молізе, який знаходиться в двох годинах їзди від Риму.

Про це повідомляє The Sun.

За даними таблоїду, мандрівники зможуть приїхати в Молізе зі своїми сім'ями і протягом тижня проживати в порожніх будинках і віллах з двома, трьома або чотирма спальними.

Як зазначається, акцію під назвою Regalati il Molise ( "Подаруйте собі Молізе") запустили з ініціативи міської мерії в партнерстві з культурної асоціацією Amici Del Morrutto. В рамках її проведення туристам запропонували 40 безкоштовних путівок, які будуть дійсні в період з 4 липня по 3 жовтня.

Для того щоб стати учасником проекту, необхідно заповнити спеціальну заявку на італійській мові і де вказати причину свого бажання поїхати в Молізе.

У регіоні, куди запрошують туристів, проживає всього 305 тисяч жителів. Місцевий активіст Енцо Луонго (Enzo Luongo), що став одним з авторів проекту, розповів журналістам, що багато будинків роками стоять порожніми через те, що їх господарі переїхали в "багатші райони".

"Це красиві, але безлюдні села, в яких немає туристичного житла. Тому ми подумали: як можна заохотити людей приїжджати сюди у важкі часи, коли туризм знаходиться на рекордно низькому рівні?" - сказав він, додавши, що регіону вдалося зберегти низький для Італії рівень захворюваності коронавірусів.

Джерело.