Інцидент трапився, вчора, 26 травня у штаті Мiнеаполiс. Білий поліцейський під час затримання задушив коліном темношкірого Джорджа Флойда.

Затриманий просив його не вбивати і скаржився, що не може дихати. Увесь цей інцидент зняв на відео свідок події, що після публікації в мережі викликало хвилю протестів в Міннеаполісі. Згодом все це переросло у в грабежі і підпали.

Інцидент стався 26 травня на жвавій вулиці Міннеаполіса, штат Міннесота, США.

При затриманні чорношкірого чоловіка один з поліцейських тиснув на шию затриманого коліном, поки той не втратив свідомість. Затриманому викликали швидку, але незабаром після інциденту хлопець помер. Пізніше стало відомо, що його підозрювали в тому, що він розплатився підробленою купюрою в 20 доларів.

Це спровокувало масштабну акцію протесту.

США: Через вбивство копами затриманого, місцеві вщент спалили поліцейський відділок (ФОТО)

Тисячі жителів Міннеаполіса вийшли на мирну демонстрацію з плакатами "Припиніть вбивати чорних людей", "Я не можу дихати" (слова, які повторював загиблий), "Я не є загрозою", "Життя чорного теж має значення".

США: Через вбивство копами затриманого, місцеві вщент спалили поліцейський відділок (ФОТО)

Сім'я загиблого зазначила, що 46-річний Флойд ніколи не виявляв агресії. Загиблий працював водієм вантажівки, а пізніше став охоронцем в магазині. Його колеги відзначають, що він завжди був чемний і не здійснював нічого протизаконного.

Згодом, американці спалили дотла полiцейський вiддiлок.

Джерело.