Ученим зі США прийшла в голову думка перевірити, чи існує зв'язок між сексуальним задоволенням і зростанням людини. Вони висунули припущення, що таки так, такий зв'язок має місце бути.

Щоб перевірити висунуту гіпотезу, було проведено масове дослідження. В його рамках більше 1000 чоловік пройшли опитування на предмет своєї сексуальної задоволеності.

Також від респондентів потрібно вказати в анкеті свій справжній зростання.

За підсумками опитування, виявилося, що високі люди дійсно зізналися більш задоволеними, ніж невисокі.

Результати дослідження такі:

- серед високих людей інтимним життям задоволені 58%;

- серед людей середнього зросту — 54%;

- серед низькорослих — 50%.

Різниця в цифрах невелика, тим не менш, вона є і явно показує тенденцію до спаду задоволення залежно від росту людини.

Виявилося, що високий зріст корелює не тільки з успіхами в ліжку. Високі люди помітили, що відчувають більше удач і в інших сферах життя: в кар'єрі і в навчанні. Вони частіше отримують хороші оцінки, домагаються підвищення на роботі, отримують велику зарплату і більш успішно реалізують себе як професіонали.

У низькорослих людей успіхи не так помітні. До того ж, згідно з тим же опитуванням, цілих 60% чоловіків зізналися, що, якщо б у них була можливість, вони б обов'язково збільшили свій ріст хірургічним шляхом.

Жінки, підтверджуючи статистику популярності високих людей, зазначили, що завжди хотіли партнера, який був би вище їх. Це виявилося дуже вагомим для 36% опитаних жінок.

Однак психологи, аналізуючи дане дослідження, кажуть, що зв'язок між зростанням і сексуальною задоволеністю не пряма, а лише непряма. Високий зріст дозволяє людині відчувати себе більш значним, як би дивлячись на світ звисока.

Це зміцнює самооцінку і стимулює до нових звершень. До того ж, високі чоловіки користуються великим успіхом у жінок, роблять більш сильне враження з-за зовнішніх даних.

Тому задоволення в ліжку швидше пов'язано з тим, що людина здатна насолоджуватися власним тілом і своєю сексуальністю, адже у нього немає проблем з самооцінкою і він не відчуває себе неповноцінним.

Джерело.