Моравецький закликав жителів прикордонної зони і надалі ретельно ставитися до заходів епідеміологічної безпеки.

З понеділка, 4 травня, уряд Польщі скасує обов'язкову двотижневу обсервацію для громадян, які мешкають у прикордонній зоні та навчаються і працюють у сусідніх країнах ЄС – Німеччині, Чехії, Словаччині та Литві. Про це повідомив голова Ради міністрів Польщі Матеуш Моравецький у Facebook

Як зазначається, таке рішення було прийнято у співпраці з урядями сусідніх країн в результаті аналізу епідеміологічної ситуації та відповідної консультації з місцевими органами самоврядування у прикордонній зоні. 

"Маю добру інформацію для всіх, хто працює чи навчається у наших сусідів, тобто в Німеччині, Литві, Словаччині та Чеській республіці. З 4 травня вони зможуть повернутися до праці та навчання і не будуть зобов’язані перебувати на обов’язковому карантині", - зазначив Моравецький.

Однак, глава Ради міністрів наголосив, що Польща поки не перемогла у боротьбі з коронавірусом. Однак місцева влада все краще контролює ситуацію, а тому може прийняти такі рішення для відновлення економічного життя країни.

За словами Моравецького, попри скасування обсервації жителі прикордонної зони повинні і надалі дуже ретельно ставитися до заходів епідеміологічної безпеки, щоб ситуація не вийшла з-під контролю.

Джерело.