У разі невидачі підозрюваного Україні, Онищенко готовий виїхати до Російської Федерації

Колишній народний депутат Верховної Ради України Олександр Онищенко, підозрюваний у створенні схеми, яка завдала державі збитків на 1,613 млрд грн, попросив політичного притулку в Німеччині. Йдеться у коментарі адвоката підозрюваного Інго Міноджіо виданню DW.

Адвокат обвинуваченого заявив, що політичний притулок його підзахисний попросив, оскільки в Україні умови утримання в слідчих ізоляторах «є катастрофічними». Крім того, за словами адвоката, головний політичний опонент Онищенко Петро Порошенко «навіть після втрати влади залишається дуже впливовим», і становить загрозу для колишнього депутата.

Адвокат зазначив, що якщо Німеччина не надасть йому притулку, але й не видасть Україні, його підзахисний поїде в Росію, оскільки має паспорт РФ.

Інго Міноджіо:

«У Олександра Онищенка є російський паспорт. А посвідки на проживання в Німеччині у нього немає. Тому ми повідомили суду, що в разі невидачі Україні йому є куди їхати – в Росію».

Олександр Онищенко та його «соратники» підозрюються в організації злочинної схеми з продажу газу державної компанії «Укргазвидобування» через псевдобіржі, чим завдали збитки державі на суму в 1,613 млрд грн. Колишній депутат втік з України і перебував у розшуку. 29 листопада 2019 року німецькі правоохоронці затримали депутата-втікача. У Німеччині Онищенко очікує рішення суду щодо екстрадиції в Україну.

Джерело.

https://t.me/vkkpinfo