У вирішальній зустрічі канадці відігралися, поступаючись з рахунком 1:3.

Збірна Канади стала переможцем молодіжного чемпіонату світу з хокею-2020. У фінальному матчі канадці з рахунком 4:3 обіграли збірну Росії.

У третьому періоді збірна Канади поступалася з рахунком 1:3, але змогла не тільки відігратися, а й закинути переможну шайбу на 56-й хвилині. Її автором став нападник Акіл Томас.

Канадська збірна в 18-й раз в історії виграла "золото" молодіжного чемпіонату світу.

Канада U-20 - Росія U-20 - 4:3 (0:0, 1:2, 3:1)

Шайби: 0:1 Александров - 2 (біл., Замула, Денисенко), 29:37, 1:1 Козенс - 2 (бол., Велено, Лафренье), 31:01, 1:2 Денисенко - 3 (Романов), 34:46, 1:3 Соркін - 1 (Круглов), 48:46, 2:3 Макмайкл - 5 (Еддісон, Байрам), 49:20, 3:3 Хейтон - 6 (біл., Еддісон, Лафренье), 51:21, 4:3 Томас - 1