Нове шокуюче дослідження секвенування генів показало, що вакцини "MMR" розробили, щоб викликати рак в якості повторної бізнес-моделі для "Big Pharma' (фармацевтичних корпорацій). Які виробляють вакцину та медикаменти для лікування раку, з метою отримання прибутку.

Було виявлено, що вакцини MMR (комбінована вакцина проти кори, епідемічного паротиту і краснухи) містять повну послідовність генів конкретної людської (абортованої) дитини, чиї гени були модифікованими для експресії раку. Всього було змінено понад 500 генів, щоб посилити експресію раку.

''CDC" (центр по контролю та профілактиці захворювань США) відкрито зізнається, що ці перервані ембріональні клітини людини, є відомими інгредієнтами у вакцинах. Змінені гени знайдені в інгредієнтах, так званих, вакцин "MRC-5" чи "WI-38", обидві відкрито визнані "CDC" в якості інгредієнтів у вакцинах.

https://unworld.ru/wp-content/uploads/2019/11/excipient-table-2.pdf - склад вакцин, січень 2019

Ті ж абортовані гени людського плоду, модифіковані для розвитку раку, також виявили у вакцинах проти вітрянки, "WI-38" і "MRC-5". А також у вакцині "Varivax", інформація доступна на офіційному сайті.

Посилання – https://www.fda.gox/vaccines-blood-biologics/vaccines/varivax

Вакцина "MMR" "Glaxo Smith Kline", також включає молифіковані, абортовані ембріональні клітини людини.

https://unworld.ru/wp-content/uploads/2019/11/priorix_tetra_pi_008_approved.pdf - вакцина "Priorix tetra"

Дослідник "FDA" (управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів в США) раніше уже попереджував нас, що віруси, які використовують у вакцинах, можуть викликати "активацію" генів раку, які також вставляють у вакцини.

Посилання – https://www.fda.gov/vaccines-blood-biologics/biologics-research-projects/investigating-viruses-cells-used-make-vaccines-and-evaluating-potential-threat-posed-transmission

У деяких випадках клітинні лінії, що використовують, можуть бути пухлинноподібники, тобто вони утворюють пухлини при введенні пацюкам. Деякі з цих пухлинно-утворюючих клітинних ліній можуть містити викликаючі рак віруси, які не активно розмножуються.

Такі віруси складно виявити стандартними методами. Це приховані, або ж тихі віруси, що представляють потенційну загрозу, оскільки вони можуть стати активними в умовах виробництва вакцин. Не варто також думати, що такі вакцини використовуються лише в США. Під іншими назвами вони успішно використовуються в Європі та країнах СНГ, включаючи Росію та Україну.

Джерело.