Його роки − його багатство.

Головному серцеїдові з Голлівуду Бреду Пітту 18 грудня виповнюється 56 років. Незважаючи на свою популярність, мало хто знає, як саме починалася зіркова кар'єра знаменитого актора. Тому, в його день народження ми вирішили трохи пролити світло і розповісти деякі подробиці з біографії чоловіка.

Дитинство

Повне ім'я чоловіка − Вільям Бредлі Пітт. Народився актор у місті Шауні, штат Оклахома, США в порядно-зразковій родині американців. Мати майбутньої зірки працювала шкільною вчителькою, а батько займався вантажоперевезеннями. Бред був не єдиною дитиною в сім'ї, у нього також є ще сестра − Джулія і брат − Дуг.

У школі Бредлі Пітт не відрізнявся особливими талантами. Як і багато інших дітей займався всім потроху: спортом, музикою, брав участь в шкільному самоврядуванню, а також перебував у клубі дебатів.

Після школи хлопець вступив до університету Міссурі-Колумбії, де займався вивченням журналістики та рекламної справи. Але по закінченню навчання за профілем працювати не став. Замість цього, юнак сів у автомобіль батьків і поїхав підкорювати Голлівуд.

Перші кроки до успіху

Добравшись до мети своєї поїздки, для початку Пітт скоротив своє ім'я до короткого «Бред», а перше ім'я і зовсім прибрав. Але Голлівуд − суворий і не поспішає відкривати свої двері для всіх охочиї. Ким тільки Пітту не довелося попрацювати, перш ніж він потрапив в шалено успішний на ті часи серіал «Даллас». Бред був і вантажником, і водієм, і навіть закликальником мережі ресторанів, де він змушений був блукати вулицями, вбравшись величезним ціплям.

Поява в серіалі дала поштовх акторській кар'єрі зірки і він отримав ще кілька пропозицій знятися в серіалах. Таким чином Пітт засвітився в таких серіалах як: «Інший світ», «Байки зі склепу», «Староста класу», «Проблеми зростання».

Але по-справжньому зірка Бреда Пітта запалилася з його появою у фільмі «Інтерв'ю з вампіром», який вийшов в 1994 році.

Незважаючи на солідний вік, Бред Пітт і до цього дня залишається дуже затребуваним актором Голлівуду і вважається секс-символом для жінок.

Джерело.