У Берліні у вівторок, 26 листопада, проходить багатотисячна акція протесту фермерів. Раніше влада представила пакет заходів, націлених на збереження природи і захист тварин, зокрема комах. Учасники протесту, частина яких прибула до столиці на тракторах, побоюються, що цей крок ускладнить діяльність фермерів.

"Вільні селяни. Наклеп з боку держави"

...такий напис на цьому плакаті. Як передає кореспондент DW з Берліна, з ранку над центром столиці звучали гудки тракторів і сирени, схожі на сигнал повітряної тривоги. Учасники акції протесту, які приїхали з усіх федеральних земель, прямували у центр міста.

Для участі в акції зареєстровано 10 тисяч осіб

Експерти кажуть, що роль сільського господарства у ВВП Німеччини становить менше 1 відсотка, але завдяки сильному лобі і візуально привабливим акціям протесту їм вдається привернути до себе підвищену увагу. У Берліні на день протесту заблокована не тільки площа перед Бранденбурзькими воротами, але і всі під'їзди до неї. Для участі в акції протесту зареєстровано 10 тисяч осіб

Берлінці ігнорують незручності

Жителі Берліна намагаються ігнорувати затори на вулицях і пов'язані з ними незручності, наприклад переповнені поїзди метро. Активісти, які роздавали на вокзалі Берліна листівки з вимогами селян, марно намагалися залучити до розмови перехожих - від них шарахалися і йшли далі. Берлінці звикли до того, що у місті мало не раз на тиждень проходять масові протести і намагаються їх не помічати.

"У майбутнє - без фермерів?"

...написано на цих черевиках. Учасники акції колонами підійшли до Бранденбурзьких воріт, де заплановано мітинг і виступ міністра сільського господарства Німеччини. Раніше протестні акції німецьких селян пройшли і в інших куточках Німеччини - розпочалися вони у Бонні і продовжилися у Дюссельдорфі, Дортмунді, Білефельді та інших містах.

Джерело.