У російському Ростові Ярославскої області у пожежі житлового будинку згоріли 5 дітей і двоє дорослих. Займання сталося 19 жовтня о п'ятій ранку, коли всі спали. Погасили загоряння о 6:48.

Сусіди з навколишніх будинків почули дитячі крики, а потім відчули запах гару. Кинулися до будинку, щоб врятувати людей. Пізніше виявили, що пожежа розповсюдилась зі сходового майданчику. Полум'я відрізало шлях на вулицю.

За цей час у будинку майже повністю вигорів 2-й дерев'яний поверх і надбудова. Стіни цегляного 1-го поверху майже не постраждали. Загальна площа пожежі близько 600 кв. м.

Будинок на вулиці Ленінська, 13, загорівся о 4 ранку, коли всі спали. Час короткий час полум'я охопило весь дерев'яний другий поверх і надбудову Фото: 76.ru

У згарищі рятувальники знайшли трупи трьох дівчаток віком від 1 до 6 років, їхньої матері, чоловіка і двох дітей 2 і 4 років. Пізніше виявилось, що батько дівчаток встиг вистрибнути з вікна 2-го поверху та врятувався. Його доставили до травматології з множинними переломами, вивихами й опіками. Всього постраждали 25 осіб.

Рятувальники, які прибули на виклик про пожежу у 8-квартирному будинку, врятували трьох учаділих.

Місцеві мешканці несли до будинку іграшки, квіти й свічки Фото: 76.ru

Не змогли врятували 4-річну Поліну, 2-річного Сергія, 6-річну Мілану, 13-місячного Євгенія та 3-річну Аліну. Серед дорослих - 23-річну Анастасію й 50-річного Володимира.

Рятувальники локалізували загоряння за майже дві години. У згарищі знайшли тіла 5 малолітніх дітей і двох дорослих Фото: 76.ru

Спочатку причиною трагедії назвали необережне поводження з вогнем. Та згодом справу перекваліфікували на підпал.

Наступного дня затримали ймовірного підозрюваного. Ним виявився місцевий житель 37-річний Олександр Комаров. Свій вчинок пояснив бажанням помститися за побиття своєї дитини. У цьому домі проживали однокласники його сина, які нібито вкрали у нього 70 рублів, а потім побили. Батько прийшов розбиратися до сім'ї кривдника. Та розбірки закінчилися бійкою між чоловіками. Минув певний час. Проїжджаючи на машині повз будинок вночі, був сильно напідпитку. Зупинився, взяв запальничку та підпалив ганчір'я. Посля скоєного поїхав додому.

Мешканець сусіднього дому Олег Ковальов витягнув з полум'я кількох дітей, які ще дихали. Але парамедики, які приїхали на місце констатували їхню смерть. Діти померли у нього на руках. У чоловіка забинтована обпечена рука Фото: 76.ru

Члени загиблої сім'ї могли стати випадковими жертвами. За словами підозрюваного, він з ними не був знайомий. Чоловіка взяли під варту на 2 місяці. Постійно змінює свідчення. Найближчим часом йому оголосять звинувачення. За скоєне Комарову загрожує довічне ув'язнення.

Джерело.