Новини Кам'янця та регіону

Вчора, в рамках міжнародного фестивалю "Schola militaria" на Польськиї фільварках відбувся показовий бій XVII ст. за участю українських та польських реконструкторів.

Ділянку автомобільної дороги Р-24  Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець – Подільський, км 242 – 249, у с. Оринін Кам’янець-Подільського району відремонтовано поточним дрібним ремонтом.

20-22 вересня в Кам’янці-Подільському відбудеться щорічна Повітроплавна фієста-2019 з оглядовими польотами теплових аеростатів над містом. А з 23 по 26 вересня - головна повітроплавна подія року – Чемпіонат України з повітроплавного спорту на теплових аеростатах. Команди на чолі з пілотами з усієї України візьмуть участь у змаганнях за титул Чемпіону України. Очікується, що учасниками заходів стануть близько 15-20 екіпажів.

Сьогодні з 8:00 до 17:00 буде перекрито рух автотранспорту по вул. Данила Галицького на відрізку від вул. Привокзальної до пр. Грушевського.

Зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, пожежні датчики та тривожні кнопки – таку охоронну систему найближчим часом встановлять у шести навчальних закладах міста.

У Центрі розмінуванння святкова подія.

Пропонуємо Вам до перегляду повне відео громадських обговорень стосовно позиції окремих громадян міста щодо будівництва нового підземного ТЦ на вул. Соборній в Кам'янці-Подільському.

Об'їзна дорога в Кам'янці-Подільському, як і обіцяв Володимир Мельниченко, буде відремонтована /// ВІДЕО

У Кам'янці-Подільському продовжився довгоочікуваний ремонт об'їзної дороги. Працівниками підрядного підприємства "Будмонтажсервіс",  яке очолює Олександр Степанович Заєць, вже проведено демонтаж бруківки та розпочато підготовчі роботи перед влаштування нових конструктивних шарів дорожнього полотна.

Будуватимуть підземний торговий центр по вулиці Соборній на відрізку від вул. Гагаріна до просп. Грушевського. За словами головного архітектора Кам'янця Ігоря Пиріжка, його будівництво планують завершити у 2020 році.

З першого січня 2016 року надання пільг окремим категоріям громадян та фінансування втрат громадського транспорту від перевезення пільговиків покладено на органи місцевого самоврядування.

Вже цими вихідними Стара фортеця збере реконструкторів 17 ст. із Польщі, Білорусі, Чехії та України.