Автоаварія за участю депутата Кам'янець-Подільської міської ради (ВІДЕО)

Сьогодні вранці близько 8:00 на сумнозвісному перехресті вулиць Гунська та Лесі Українки поблизу РАЦСУ автомобіль "Volkswagen Т5" білого кольору за кермом якого перебував депутат міської ради, секретар комісії з ЖКГ Іван Микуляк спровокував ДТП з важкими наслідками.

Іван Микуляк

Іван Микуляк

Декалрація Івана Микуляка

Декалрація Івана Микуляка

Водій автомобіля "BMW" заради уникнення зіткнення спрямував свій автомобіль в будівлю магазину на перехресті. Внаслідок удару чоловік отримав численні травми: забій лицьової частини голови та щелепи, а також перелом ноги. Водія було госпіталізовано в травматологічне відділення міської лікарні.

Хочемо нагадати, що на Лесі Українки є ще одне небезпечне перехрестя, а саме на перетині вул. Данило Галицького поблизу кінотеатру Дружба.  Для того, щоб його безперешкодно перетнути  потрібно виїхати на середину самого перехрестя. Аварії на цих двох перехрестях відбуваються з незавидною черговістю

Депутат Іван Микуляк, який підозрюється в спровоковані аварії якраз і контролює ремонт та експлуатацію доріг міста Кам'янця-Подільського.

І наостанок, після ДТП реакція комунальних служб була моментальною. За півгодини перехрестя очистили від зелених насаджень, які заважали оглядовості. Хоча після попередніх аварій, в яких люди також зазнавали фізичних ушкоджень та значних матеріальних втрат комунальні служби ніяких дій не здійснювали.