Юлія Лясота перебуває в реанімації міської лікарні.

Сьогодні, 23 квітня, у соцмережах почали закликати хмельничан прийти до міської лікарні, щоб здати кров для боксерки Юлії Лясоти, яку прооперували та вона й досі перебуває в реанімації. Небайдужі хмельничани швидко відгукнулися на заклик і наразі, як повідомив президент обласної Федерації боксу Андрій Чумаков, кров для Юлії здавати не потрібно.

 

 

Попередньо відомо, що в Юлії Лясоти тромбоз вен печінки. Її прооперували.

«Зранку вона була в критичному стані, наразі у важкому, але стабільному», - повідомив головний лікар Хмельницької міської лікарні Володимир Розгонюк. Що стало причиною, поки лікарі не можуть встановити.

 

Федерація боксу Хмельницької області вже звернулася до усіх небайдужих допомогти фінансово родині боксерки. «Юлія бореться за життя та потребує нашої допомоги ! Карта Приватбанку 4149439003187667 Атаманюк Віра Степанівна (мати Юлії )», - йдеться в повідомленні обласної федерації. Гроші потрібні на ліки та на дослідження, які допоможуть встановити остаточний діагноз

 

Юлія Лясота в 2017 році отримала звання «Майстра спорту України», є член збірної України з боксу. Але вона відома не лише як боксерка, а й гандболістка, адже раніше виступала на професійному рівні за гандбольний клуб «Хмельничанка».

 

Джерело: "Є"