Кілька десятків керівників ДРАЦів та спеціалістів з реєстрації актів цивільного стану зібралися в Хмельницькому щоб обговорити нововведення, які пропонує Мінюст та щоб навчитися працювати по-новому.

Це вже шостий такий захід, на яких обговорюють законодавство, новели, конкурентноспроможність та нові сервіси, які впроваджуються.

За словами начальника управління юстиції області саме такі семінари-практикуми мають стати звичним явищем для підвищення рівня  професійної майстерності  кожного державного службовця.

За декілька останніх років в Мінюсті запроваджено низку потрібних ініціатив: шлюб за добу, послуги через ЦНАПи. Проте, щоб ці функції реалізовувались фахівців потрібно вчити.

Серед новинок - відкриття ще кількох офісів Open space. Такий офіс вже рік діє в Хмельницькому та плануэться выдкриття в Кам’янці-Подільському та Шепетівці.

«На сьогодні вже починаються підрядні роботи, до вересня місяця ми зможемо завпросити та показати результат роботи», -  начальника управління юстиції Хмельницької області Віктор Худняк.

В офісі "Open Space" громадяни зможуть без жодних черг отримати весь спектр послуг, які надають відділи ДРАЦС, у тому числі й апостиль. Серед них: отримання свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтва про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану.  Тут послуги надаватимуться швидко, якісно та в комфортних умовах.