За даними всесвітньої організації охорони здоров’я більше 80 % відомих сьогодні хвороб пов’язано з незадовільною якістю питної води.

Як відомо, стан організму людини залежить від повітря, способу життя, якості продуктів харчування, а також питної води. Значна кількість хвороб людини пов’язана з незадовільною якістю питної води і порушенням санітарно-гігієнічних норм водопостачання. Вживання недоброякісної питної води (2–2,5 л на добу однією людиною) суттєво погіршує здоров’я, зумовлюючи виникнення специфічних хвороб.

Про те як перевірити якість питної води кам’янчанам повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

Якщо ви використовуєте таку воду з криниць та джерел, які знаходяться на території нашого міста та хочете дізнатися, чи придатна вона до вживання, то є два варіанти, як це зробити.

Перший: якщо відповідне джерело є на обліку в комунального підприємства, то треба подати заявку до свого ОСББ чи управлінської компанії на перевірку якості цієї води.

Другий варіант: якщо ця криниця не на обліку, то можна самостійно здати воду на бактеріологічний аналіз до Кам'янець-Подільського міськрайонного відділу обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я.

Він розташований у с. Мукша Китайгородська, на вул. Матросова, 30А. Тел.:9-65-73. Вартість такого аналізу 160 грн.