Жіноча збірна України стала найкращою на Чемпіонаті Європи з боротьби, що проходив цими вихідними в Бухаресті (Румунія).

На чемпіонаті Європи з боротьби студентка К-ПНУ Тетяна Кіт принесла в скарбничку збірної України другу за день срібну нагороду.

У ваговій категорії 57 кг вона від самого початку була налаштована серйозно. У першій сутичці не дала своїй італійській суперниці шансу, хоча та є бронзовою призеркою Середземноморьського чемпіонату.

З рахунком 4:3 Тетяна перемогла у чвертьфіналі бронзову призерку чемпіонату Європи з Франції. Українці протистояла молода молдовська борчиня — дуже амбітна та потужна, вона — чемпіонка Європи U23 та чемпіонка Світу та Європи серед молоді.

Але Тетяна змогла вийти до фіналу, в якому на килим проти неї вийшла досвідчена Емесе Барка з Угорщини. Наша борчиня поступалась з рахунком 2:4, а за три секунди до завершення сутички Тетяна провела прийом, завдяки якому могла перемогти на туше. Але цього разу українка здобула тільки срібну медаль.

Ще одна наша студентка Лілія Горішня у фіналі поступилася діючій чемпіонці Європи Стальвірі Оршуш. Свою першу сутичку з французькою борчинею Лілія виграла на туше. Також раніше Горішня виявилася сильнішою за норвежку Сільє Кнутсен та нідерландку Джесіку Блажку. В результаті – ще одна срібна медаль для нашої збірної! І в результаті - жіноча збірна України з боротьби стала найкращою на чемпіонаті Європи.

Джерело.