В Кам’янець-Подільському районі ухвалили відкрити початкові школи, почалась історія хмельницького пивзаводу: Цей день в історії Кам'янець-Подільського району та Хмельничични

1821 рік. Через хворобу звільнено на спочинок (3 квітня за старим стилем) єпископа Подільського та Брацлавського (з 1819 року) Антонія (в миру — Олексій Федорович Соколов).

1899 рік. Почалась історія хмельницького пивзаводу. Цього дня, сплативши в міську скарбницю 9000 рублів, Леон Кляве отримав право на користування п’ятьма десятинам землі в Проскурові на Новому плані, вздовж Летичівської дороги (нині вулиця Чорновола), навпроти вокзалу. На ділянці він одразу ж розпочав будівництво пивоварного заводу. Наприкінці 1901 року Проскурівський пивоварний завод випустив першу продукцію.

 

1930 рік. Кам’янець-Подільський сільськогосподарський інститут розділено на два навчальні заклади: інститут технічних культур і зоотехнічний інститут.

 

1930 рік. До Кам’янця-Подільського прибув Станіслав Ланцуцький (1882—1937) — діяч польського робітничого руху. 1930 року став почесним прикордонником Кам’янець-Подільського загону. Село Катеринівка (біля Миньківців) було перейменовано на Ланцуцьке. Нині це знову Катеринівка — село Дунаєвецького району, що входить до Миньковецької територіальної громади.

 

1944 рік. Відбувся мітинг кам’янчан, присвячений визволенню міста від німецьких загарбників.

 

1987 рік. У Москві розпочав роботу XX з’їзд Всесоюзної Ленінської комуністичної спілки молоді. Серед його делегатів були й кам’янчанки Наталія Андрейченко та Леся Яношевська.

 

1991 рік. Протестуючи проти скасування безквиткового обслуговування пасажирів, водії автобусів приміського сполучення з АТП-16808 не вийшли на маршрути.

 

1992 рік. У Кам’янці-Подільському з читанням віршів, що увійшли до збірки «Книга перша», виступив український поет Іван Павлович Іов.

 

1993 рік. Колегія при представникові Президента України в Кам’янець-Подільському районі ухвалила відкрити початкові школи в селах Суржа та Дубинка.