У Хмельницькому розпочався суд над убивцею базарниці

Стартував розгляд справи по обвинуваченню жінки, 1997 року народження, яка підозрюється в скоєнні злочину, передбаченому п. 7 ч. 2 ст. 115 КК України - умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з хуліганських мотивів, а саме нанесенні кількох ударів ножем в життєво важливі органи потерпілій в одному з будинків на вул. Інститутській в Хмельницькому, від яких потерпіла померла на місці події, а винуватиця події тим часом зникла в невідомому напрямку.

Одразу ж, підготовче судове засідання було відкладено в зв'язку з клопотанням захисника підозрюваної про надання можливості ознайомитись з матеріалами справи.

Нагадаємо, раніше жінці, що під під'їздом зарізала 50-річну жінку, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Підозрювана мала чималі боргові зобов'язання. Кілька днів до вчинення вбивства дівчина вистежувала потерпілу, вивчала її звичний маршрут та режим дня.

Під час сутички між жінками під нігтями потерпілої залишились біологічні сліди, ДНК-експертиза яких співпала з ДНК затриманої, що й допомогло копам затримати підозрювану.

Джерело