У Києві завершилося підсумовування фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок,  який нещодавно проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Щорічний конкурс, у якому активну участь приймали учні та юннати Хмельниччини, проводився натуралістами протягом минулого року. Під час його проведення організаторами і учасниками були розроблені й видані змістовні методичні матеріали з питань учнівського дослідництва в аграрному секторі, проводилися семінари-практикуми, консультації та інші дії, які сприяли підвищенню ефективності роботи дітей і учнівської молоді на учнівських навчально-дослідних земельних ділянках.

Педагоги і юннати  Хмельниччини – учасники заходу - гідно представили себе у фіналі, а їхні результати практичної дослідницької діяльності отримали високу оцінку.

Відповідно до підсумкового рішення журі, дипломом ІІ ступеню Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міносвіти нагороджено нагороджено колектив гуртківців еколого-натуралістичного відділу Позашкільного навчально-виховного об’єднання Кам’янця-Подільського - завідувач УНДЗД: Наталія Гільфанова.

Джерело