Кам'янець-Подільська центральна районна лікарня змінюється на очах.

Наприкінці серпня минулого року ми повідомляли про те, що для медзакладу за кошти обласного бюджету був придбаний новий сучасний апарат УЗД, а також було розпочато капітальний ремонт приймального відділення невідкладної допомоги.

Сьогодні народний депутат України Володимир Мельниченко спільно з головою Кам‘янець-Подільської РДА Василем Сукачем в чергове відвідали медзаклад, аби перевірити як тривають ремонтні роботи.

 

Як розповів головний лікар Кам'янець-Подільської центральної районної лікарні Віталій Шевчук ремонті роботи вийшли на фінішну пряму. Очільник медзакладу сподівається, що відкриття оновленого відділення відбудеться через декілька місяців.

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Володимир Мельниченко, люди стоят и в помещении

Загалом на ремонт приймального відділення було витрачено понад 1 млн. грн., а для повного завершення робіт не вистачає ще близько 300 тис. грн. Допомогти вирішити ці фінансові труднощі пообіцяв народний депутат України Володимир Мельниченко.

Як переконує головний лікар Віталій Шевчук це буде перше відділення в Хмельницькій області яке буде оснащено найсучаснішим медичним обладнанням.

На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Ірина Камінська, Василь Сукач и Володимир Мельниченко, люди сидят и в помещении

Під час спілкування із працівниками медзакладу Віталій Шевчук подякував народному депутату Володомиру Мельниченку за підтримку та допомогу в покращенні матеріально-технічного стану лікарні.

На данном изображении может находиться: Володимир Мельниченко, стоит, костюм и в помещении

Під час свого виступу Володимир Мельниченко зосередив увагу на проблемі формування госпітальних округів на Хмельниччині.