Результат пошуку зображень за запитом "конкурс краси"

Вже вшосте у Хмельницькому відбудеться конкурс краси серед школярок.

Раніше він носив назву "Miss School". А минулого року його перейменували на "Шкільну красуню".

Під час попереднього відбору кожна школа могла запропонувати свою учасницю. Далі був кастинг. Після невеличкої співбесіди і дефіле залишилось лише 10 фіналісток. 

Конкурс "Шкільна красуня-2018" пройде 1 березня у Хмельницькому міському будинку культури. Дівчата будуть готувати "Візитку" та "Роздинку", а також на них чекає образно-інтелектуальний конкурс.

Отож, знайомимось з претендентками на титул головної шкільної красуні Хмельницького. 

Аліна Захарчук, СЗОШ № 14  Займається спортивно-сучасними танцями. Любить брати участь у різних конкурсах. Мріє стати учасницею проекту «Топ-модель по-українськи».

Єлизавета Пєрєпєчкіна, технологічний багатопрофільний ліцей Займається народними танцями. Мріє стати відомою танцівницею і танцювати у хорі  імені Верьовки.

Вікторія Кустріч, НВК № 4 Займається танцями. Любить подорожувати. Мріє жити в Каліфорнії, мати затишний будиночок та відкрити свою танцювальну студію.

Анастасія Ковальська, СЗОШ № 25 Займається вокалом, танцями, фотографією, моделінгом та театральним мистецтвом. Мріє вступити до Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого.

 Вікторія Макарова, СЗОШ № 29 Мріє відвідати Париж. Володіє англійською та польською мовою. Вишиває бісером.

Діана  Савчук, СЗОШ № 13 Займається великим тенісом, любить подорожувати та знайомитись із цікавими людьми. Володіє англійською мовою. Мріє про спокійне та гідне життя на своїй Батьківщині.

 Любов Лінник, НВО № 5 Займається танцями, вокалом та пародіюванням.  Любить читати цікаві книги. Мріє стати відомою людиною.

Вероніка Ткачук, СЗОШ № 22 Займається вокалом та танцями. Любить грати на фортепіано та проводити час із друзями. Мріє поїхати у Лас-Вегас.

 Анастасія Шкреба, СЗОШ № 8 Бере активну участь у шкільних заходах, займається вокалом та малюванням. Мріє полетіти в космос.

 Даріна Вальчук, СЗОШ № 15 Займається вокалом та танцями. Мріє побувати в Парижі та мати власний будинок у США. Любить подорожувати та ходити в кіно.

Джерело