Другого лютого в Кам’янці-Подільському завершився ІІ Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків 2004 р.н. і молодших на призи міського голови Михайла Сімашкевича.

У турнірі взяли  участь більше 300 учасників зі всієї України, а також гості з Молдови та Польщі. Команду ДЮСШ №2 представляли 20 борців.

Чемпіонами змагань стали Шупарський Ярослав, Свіцкий Максим, Лаврентюк Аркадій, Шупарський Владислав. Другі місця посіли Дзямба Артур, Руденюк Вадим, Шатурський Марк, Валерський Назар, Река Тарас.

Бронзові нагороди завоювали Пастух Денис, Матійчук Захар, Фещенко Степан, Хращевський Микола. Підготували призерів та переможців тренери відділення вільної боротьби Пасенко Дмитро та Негода Валентин.

Вихованці та тренери відділення вільної боротьби щиро вдячні міському голові Михайлу Сімашкевичу, народному депутату Володимиру Мельниченку, а також Миколі Сосулі, Івану Руденюку, Віталію Шатурському, Борису Басістому, Василю Пасенку за допомогу у проведенні змагань.