Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності.

За результатами спільних скоординованих дій правоохоронців викрито факт вимагання та одержання неправомірної вигоди керівником районного сектору Управління Державної міграційної служби України в області.

Так, 14 лютого 2018 року, за процесуального керівництва прокуратури області, співробітниками відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в області спільно із слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області задокументовано факт вимагання та одержання вказаним посадовцем неправомірної вигоди за вплив на пришвидшення в оформленні двох паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Окрім сплати громадянами обов’язкових платежів за виготовлення паспортних документів, за своє сприяння у прискореному прийнятті рішення посадовець вимагав ще 1500 грн.

Під час одержання коштів правопорушника викрито «на гарячому».

За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч.3 ст.369-2 (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України.

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області