Результат пошуку зображень за запитом "хмельницький"

Хмельницька влада обрала визначилася з двома переможцями, котрі надаватимуть послуги з вивезення побутових відходів на території міста.

Про це зазначено у проекті рішення виконкому.

За лотом №1 перемогло міське комунальне підприємство «Спецкомунтранс», з яким планується підпиcати угоду на п’ять років. Лот №2 виграло хмельницьке ТОВ “Носоріг Еко”, з яким підпишуть угоду на 12 місяців.

“УЖКГ було проведено конкурс на вивезення побутових відходів у Хмельницькому. Місто було поділено на два лоти: 1 власне все місто за виключенням Ружична; 2 мікрорайон Ружична. Ми власне і зробили інший маленький лот для того, щоб на ринок могли зайти маленькі компанії, адже тільки в щільній конкуренції надається якісна послуга. На лоті Ружична перемогла місцева компанія Носоріг еко”, – написав у “Фейсбуці” начальник управління ЖКГ Василь Новачок.

За його словами, приватник зобов’язався поставити пластикові контейнери для збору сміття у кожне подвір’ї мікрорайону Ружична.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ “Носоріг Еко” зарєестровано у березні 2015 року на хмельничанина Максима Березницького та івано-франківця Владислава Шкрібляка. Пан Березницький є директором в іншій хмельницькій “товці” “Артхаус будінвест”, якою опікується депутат Хмельницької міської ради від партії “Поруч” Микола Заганяч.

Владислав Шкрібляк є діючим депутатом Волочиської районної ради від БПП “Солідарність”.

Джерело