Багата й щедра Кам’янеччина своїми мистецькими, літературними талантами. Мар’ян Іванович Красуцький широко відомий українській громадськості, передусім Поділлю, як видатний журналіст і письменник.

Він – людина активної життєвої позиції, відомий громадський діяч. Письменник зробив чимало для популяризації імен літераторів краєзнавців, зокрема – Василя Булаєнка, Григорія Костюка і Микити Годованця. 2018 рік ювілейний для письменника та журналіста Мар’яна Красуцького.

В Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці підготували та провели читацьку конференцію «На вістрі письменницького крила». Метою було ознайомити з творчістю письменника, більш глибоко зрозуміти зміст та образи творів літератури, прищеплювати літературно-естетичні смаки, викликати потребу у читанні краєзнавчої літератури.

 Про художні особливості творів прозаїка розповів Іван Прокоф’єв, доцент, член НСПУ. Журналістський талант, помножений на великий життєвий досвід,  дав вагомі плоди. За понад півстоліття Мар’яном Івановичем написано і опубліковано в місцевій, всеукраїнській періодиці тисячі й тисячі статей, репортажів, нарисів, публіцистичних праць наголосив  Станіслав Стояновський, фотохудожник,заслужений працівник культури України, член НСЖУ.  І сам Мар’ян Іванович розповів про нові  свої книги над якими працює сьогодні. Кілька десятиліть трудиться Мар’ян Іванович на ниві художнього слова, Юлія Воронюк бібліотекар ЦРБ з фонду краєзнавчої літератури підготувала  виставку літератури « У руслі часоплину» . Огляд книг змістовно представили Оксана Гарук, Дар’я Ключевська студенти практиканти бібліотечної  справи, щиро вітаючи прийшли привітати ювіляра  викладачі Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв усі бажали йому творчої наснаги та плідних успіхів на ниві національного відродження.

Підготувала: Оксана Клімова завідуюча відділом обслуговування ЦРБ