Пов’язане зображення

Державним обвинуваченням, яке здійснювали працівники Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури, у суді доведено вину 24-річного мешканця Дунаєвецького району, який у січні цього року вчинив завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян та настання інших тяжких наслідків.

Як пояснив обвинувачений під час судового розгляду, таким чином, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він вирішив пожартувати.

Розуміючи, що його дії породять паніку і страх серед населення та порушать громадських порядок, опівночі молодик здійснив телефонний дзвінок до оператора спецлінії «102» та повідомив про знаходження в одному з розважальних закладів м. Дунаївці вибухового пристрою.

Невдалий жарт призвів до безпідставного відволікання сил та засобів спецслужб, залучених до перевірки такого повідомлення.

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Юрій Вятровський, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян).

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу обвинуваченого, який засуджується вперше, вироком Дунаєвецького районного суду, чоловіку призначено покарання у виді 2 років позбавлення волі, від відбування якого його звільнено із встановленням іспитового строку терміном 1 рік.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області