На черговій сесії Кам'янець-Подільської міської ради народні обранці розглядали питання про припинення депутатських повноважень своєї колеги, "свободівки" Олени Мазій. Депутат написала заяву з проханням позбавити її повноважень мотивуючи своє рішення погіршенням стану здоров'я.

Проект рішення підтримали тільки сім народних обранців, а отже Олена Мазій буде продовжувати перебувати в "депутатському рабстві".

Але якщо серйозно, всім хочеться краще знати кого в якості депутата ми, як громада, можемо втратити, якщо більшість обранців все таки проголосує і задовільнить прохання пані Мазій в майбутньому.

Протягом цього року, під час засідань міської ради Олена Мазій змогла переконати депутатів проголосувати за виділення земельної ділянки в центрі міста собі "коханій". На передостанній сесії депутати надали дозвіл розробити технічну документацію для спорудження житлового будинку.

І дивним чином коли нарешті вдалося вирішити власні питання в Олени Мазій різко погіршується здоров'я, а депутатство перетворюється на рабство.

Проте, шановні читачі, слід пам'ятати, що цинізм місцевої еліти "Свободи" не має меж. Олена Мазій вважає, що її здоров'я принесено в жертву політичних ігор, але напевно вона забуває, що до прикладу, здоров'я мешканців міста принесено в жертву величезних прибутків однопартійця Олени Миколаївни – Володимира Ілліча Постового та ПАТ "Гіпсовик".

А загалом, це вже не вперше депутати від цієї політичної сили, скаржачись на стан здоров'я намагаються скласти депутатські повноваження. Двічі покинути депутатський корпус намагався Геннадій Даніловіч Бенкендорф, проте це йому не вдалося. Депутати з більшості вперто не дають "злиняти по тихому" свободівцям не відчитавшись перед виборцями.

Представникам цієї партії абсолютно байдуже на кам'янчан, які проголосували за них. Складається таке враження, що чим менше залишається часу до виборів тим більше людей під прикриттям приналежності до "Свободи", намагається проникнути до складу міської ради, щоб встигнути і собі вирвати ласий шматок, а проблеми громади, управління містом, щоденна праця комунальних підприємств їм до "одного місця", на якому вони висиджують в парламенті міста.