Цими вихідними у Кам'янці-Подільському з робочим візитом перебував почесний президент ВГО "Наукове товариство інвалідів "Інститут соціальної політики", директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України Андрій Шевцов.

Серед об'єктів, які професор відвідав з метою перевірки до них доступу людей з інвалідністю, були ЗОШ №1 у Старому місті, історичний факультет К-ПНУ ім. І. Огієнка, музей мініатюр замків України та Стара фортеця.

Саме історичному музею-заповіднику Андрій Гаррійович і зробив подарунок у вигляді електричного скутера. Ним зможуть користуватися маломобільні люди - як кам'янчани, так і туристи - для відвідин замку та екскурсій Старим містом. Такого засобу пересування, каже пан Шевцов, вистачає на добу. Підзарядку він отримує від розетки.

Подякував гостю за подарунок напередодні Дня людей з обмеженими фізичними можливостями і міський голова Михайло Сімашкевич, зазначивши, що Кам'янець-Подільський музей став першим музеєм, який отримав такий засіб для пересування маломобільних осіб.

Після відвідин фортеці та її експозиційних залів Андрій Шевцов провів у міській раді круглий стіл на тему "Взаємодія органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та громадських організацій у створенні інклюзивного освітнього середовища".

Участь у ньому взяли представники відділу дошкільної та інклюзивної освіти міського управління освіти і науки, Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, департаментів соціального захисту населення, містобудування та архітектури і житлово-комунального господарства, депутати міської ради, заступники міського голови. Обговорювали доступність маломобільних осіб до соціально важливих закладів і проблеми, які виникають на шляху до цього.

Джерело.