Фото Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Працівники Зарічанського відділення поліції викрили групу грабіжників, до складу якої входили як чоловіки, так і жінки.

Фото Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

На рахунку зловмисників 4 напади на перехожих у мікрорайоні Виставка. За вчинені злочини злодіям може загрожувати до 6 років позбавлення волі.

У всіх чотирьох грабежах фігурує 18-річний хмельничанин, який, незважаючи на доволі юний вік, раніше вже двічі притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки велосипедів. Його напарником був 24-річний уродженець Теофіпольського району, який приїхав на заробітки у Хмельницький. А в одному із епізодів фігурує ще й 23-річна співмешканка останнього.
Впродовж січня-лютого зловмисники діяли в мікрорайоні Виставка. У темну пору доби нападали на перехожих, били їх та відбирали цінні речі. Переважно це були мобільні телефони та гроші. В одному з епізодів у потерпілого зняли ще й золоте кільце. Чоловік опирався і не хотів його знімати, тоді співмешканка одного із грабіжників вкусила потерпілого за руку і сама зняла прикрасу.
Вжитими заходами детективи та оперативники Зарічанського відділення поліції вирахували зловмисників. Частину викрадених телефонів поліцейські вилучили за місцем проживання грабіжників, інші — з ломбардів, куди злодії вже встигли їх здати.
Чоловіки затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Сьогодні їм обиратимуть міру запобіжного заходу на період розслідування. Слідчий клопотатиме про тримання під вартою. Згідно ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України зловмисникам може загрожувати до 6 років позбавлення волі.

Джерело