Результат пошуку зображень за запитом "ремонт дороги Житомир-Чернівці"

Уряд затвердив Перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир-Чернівці та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування у 2018 році.

Про це зазначено в розпорядженні КМУ від 7 лютого №75.

Згідно з документом, на Хмельниччині планується проведення поточного середнього ремонту дороги протяжностю 9,6 км. Левову частину коштів буде витрачено на влаштування додаткової смуги на підйом на ділянці км 269 + 600 — км 275 + 100 поблизу села Гуменці Кам’янець-Подільського району (64 млн. грн), на ділянці вул. Привокзальна у Кам’янці-Подільському (48 млн. грн), на ділянці вул. Північна у Кам’янці-Подільському (22 млн. грн).

23 грудня 2016 року депутати Хмельницької обласної ради звернулися до Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури України, в. о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України з проханням реконструювати аварійно-небезпечну ділянку міжнародної дороги Н-03 Житомир-Чернівці.

У зверненні наголошується, що протягом багатьох років міжнародна автодорога Н–03 Житомир-Чернівці бентежить всіх численними аваріями. Найбільша кількість ДТП стається біля Кам’янця-Подільського перед мостом через р. Мукша. Ця ділянка дороги є найскладнішою та найнебезпечнішою для всіх учасників дорожнього руху, а також для людей, які мешкають на 273 км, адже не одноразово уламки від ДТП летіли просто на будинки. За роки незалежності на цьому місці сталося до 300 ДТП, загинули десятки людей, більше 100 травмовано.

Загалом, на капремонт аварійної дороги на відрізку “Тещин язик” (напрямок руху Хмельницький-Кам’янець-Подільський) необхідно залучити 140 млн. грн.

Джерело