У результаті негоди сьогодні вночі у Новоушицькому районі застряг автобус із півсотнею пасажирів, який прямував із міста Бар Вінницької області у Яремче на Прикарпаття.

Працівники сектору реагування патрульної поліції залучили на допомогу рятувальників та комунальну техніку і допомогли людям вибратися зі снігової пастки.

Автобус здійснював нерегулярні пасажирські перевезення і на замовлення віз людей із Вінничини на Прикарпаття. У Новоушицькому районі близько першої години ночі «Неоплан» почало нести і автобус застряг між двома пагорбами та не зміг рухатися далі.

Працівники сектору реагування патрульної поліції Новоушицького ВП, які першими прибули на місце події, одразу викликали на підмогу рятувальників та комунальників зі спецтехнікою. Поки автобус буксиром витягали зі снігової пастки, поліцейські допомагали людям зігрітися.

Зважаючи на погодні умови, пасажири вирішили повернутися назад у Бар. Щоб подібні ситуації не повторювались, поліцейські радять громадян зважати на погодні умови і утриматися від подорожей на далекі відстані.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області