Завтра, 11 жовтня, на Хмельниччину, ймовірно, завітає президент України Петро Порошенко.

Про це повідомляє Depo.Хмельницький.

Порошенко побуває в Старокостянтинові на військовому аеродромі, де з 8 жовтня тривають навчання авіаторів "Чисте небо - 2018". У багатонаціональному вишколі задіяні повітряні сили країн-учасників НАТО.

Не виключено, що після Старокостянтинова Петро Порошенко вирушить до Хмельницького. В обласному центрі він може зустрітися зі спецпризначенцем, який на війні втратив зір та ногу, Олександром Дарморосом. Армієць у Києві взяв участь у забігу на 10 кілометрів "Гордість нації - ветеранська десятка", а вже 25 жовтня вирушає в США для участь у марафоні морської піхоти, що пройде в Вашингтоні.

В ці дні в Старокостянтинові на найбільших міжнародних авіаційних навчаннях з української сторони задіяно близько 20 літаків різних типів, а також вертольоти і БПЛА. Крім цього, у навчаннях беруть участь стаціонарні і мобільні радіолокаційні підрозділу і мобільні вогневі групи підрозділів ППО.

За задумом організаторів, "Чисте небо-2018" сприятиме безпеці в Східній Європі і дасть змогу підвищити рівень підготовки екіпажів Повітряних сил ЗСУ у виконанні тактичних завдань у новому для себе середовищі, а також досягнути принципово нового та якісного рівня сумісності з повітряними силами збройних сил США та інших країн-членів НАТО під час спільних повітряних операцій.