Навесні 2017 року народний депутат України Володимир Мельниченко започаткував флешмоб "Посади дерево". За період проведення акції тільки в Кам'янці-Подільському було висаджено більше 7000 тисяч молодих дерев. У флешмобі взяли участь  місцева  влада , освітяни, підприємці, а також всі небайдужі кам'янчани. Адже кожного року досить велика кількість дерев досягає своєї вікової межі, гине від хвороб та негоди, тому все потребує оновлення.

Ідею народного депутата України Володимира Мельниченка підхопили й на державному  рівні. кам'янчани які з тих чи інших причин  мешкають в інших містах та селах  України  підтримали ініціативу озеленення  краю. За останній рік в багатьох куточках  нашої батьківщини  з'явилися цілі алеї  свіжовисаджених дерев, декоративних кущів та навіть екзотичних рослин.

Цієї осені флешмоб Мельниченка  "Посади дерево" починає свій новий відлік.

народного  депутата    України Володимира Мельниченко  в нашому регіоні багато хто знає особисто і люди з вдячності за його добрі справи підтримують свого обранця. Так на прикладі   Колибаївської ОТГ де головою  Михайло Желізник було прийнято рішення висадити  близько 1000 дерев червонолистого дуба та клена на схилах Смотрицького каньйону зі сторони однойменного села. Саджанці надає  Кам'янець-Подільське лісове господарство.

Висадка дерев на мальовничих пагорбах каньйону дозволить зберегти цю унікальну геологічну  пам'ятку  природи від  зсувів ґрунту та створить сприятливу екосистему

Взяти участь у флешмобі "Посади дерево" запрошуються  усі бажаючі.

Кожен повинен залишити щось після себе. Щось, до чого за життя торкались твої пальці, в чому після смерті знайде прихисток твоя душа. Люди будуть дивитися на вирощене тобою дерево або квітку, і в цю хвилину ти будеш живий.