У вирі останніх подій (приїзд Володимира Гройсмана, фестиваль повітряних куль, сесія міської ради) майже непоміченим громадою міста залишився факт кардинальних змін в партійній структурі місцевого осередку "Радикальної партії Олега Ляшка".

29 вересня 2018 року в Кам'янці-Подільському відбулося представлення нового очільника міського осередку "Радикальної партії Олега Ляшка" Дукаєва Хусейна Саідовича.

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

Партійна кофнеренція / Фото: Facebook

Щоб представити нового лідера "радикалів" до Кам'янця-Подільського прибув народний депутат України Василь Амельченко, та представник від Хмельницької територіальної організації "Радикальної Партії" Тетяна Зеленко.

Результат пошуку зображень за запитом "василь амельченко"

Василь Амельченко

Також в ході конференції учасники розглянули та прийняли одноголосно нові кандидатури до нового бюро організації. Також з рук народного депутата – Василя Амельченка – нові партійці отримали свої партійні квитки та почули настанови щодо подальшої успішної розбудови партії.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении

Партійна кофнеренція / Фото: Facebook

Присутній на урочистому засіданні актив партії підтримав обрання нового голови міського осередку Дукаєва Хусейна Саїдовича та побажав йому успіхів на новому для нього "радикальному" шляху.

ЩО ВІДОМО ПРО НОВОГО ОЧІЛЬНИКА МІСЦЕВИХ РАДИКАЛІВ?

Дукаєв Хусейн Саідович народився 6 грудня 1968 р., має вищу освіту та проживає в Кам'янці-Подільському. Одружений. Разом із дружиною Асет Асхадівною виховують двох синів та доньку.

Свій політичний шлях Хусейн Саідович розпочав у 2004 році, коли в Кам’янці-Подільському була зареєстрована мусульманська релігійна громада «Партія Аллаха». Відповідно до електронних реєстрів одним із засновників цієї організації був  Дукаєв Хусейн Саідович.

Згодом Хусейн Саідович був помічником народного депутата України, та колишнього губернатора Хмельниччини Олександра Корнійчука. У 2015 року він очолював  місцевий осередок партії Громадський рух "Народний контроль" та балотувався  до складу Кам’янець-Подільської міської ради, проте не зміг набрати достатньої кількості голосів.

Під час губернаторства Олександра Корнійчука Хусейн Дукаєв (як очільник Кам’янець-Подільської міської організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг) був включений до складу консультативної Громадської ради при Хмельницькій ОДА, в якій на даний він входить до Комітету з питань екології та природних ресурсів.

Також протягом 2016 р. Хусейн Дукаєв входив до складу Консультативної ради при прокуратурі Хмельницької області.

СТАТКИ ТА БІЗНЕС

Згідно декларації за 2017 рік Хусейн Дукаєв володіє квартирою в Кам’янці-Подільському  площею 141 кв.м. та 7 земельними ділянками загальною площею 11,4 га в с. Каштанівка Кам’янець-Подільського району. В цьому ж селі очільник радикалів має нежитлову будівлю для утримання зерна площею 257 кв.м.

Дукаєв Хусейн Саідович також володіє  фірмами та підприємствами:

  1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Агро-Експорт"
  2. Приватне підприємство "ПОДІЛЛЯ-КАМІНЬ"
  3. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІАДАЛА УКРАЇНА"
  4. СПІЛЬНО УКРАЇНО-ПОЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІТІНГ"
  5. ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРКАТ ПЛЮС"
  6. ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЕДЕМ 2018"

Хусейн Дукаєв володіє та зберігає готівкою 4,5 млн грн, 95 тис. долл. США.