Після викривальних відеопублікацій про діяльність керівників політичної фракції ВО "Свобода", лідер місцевого осередку Михайло Посітко вирішив завдати надпотужний удар у відповідь по репутації нашої газети! Шановні читачі будь-ласка приготуйтеся, адже вибуху такої інформаційної бомби Ви мабуть більше ніколи не відчуєте у своєму житті.

Жартуємо звичайно…

ПЕРША БРЕХНЯ

Посітко публікує в соціальній мережі Facebook неправдиву інформацію про те що засновник газети "Вечірній Кам'янець" Олег Гільовський задарма отримав земельну ділянку в 114 кв.м. в самому центрі міста.

До відома, у 2008 році на відкритому земельному конкурсі, який був організований тодішнім мером, і в якому приймало участь три учасника, підприємець Гільовський отримав право орендувати ділянку, де зараз знаходиться  редакція нашої газети. І відповідно до укладеного договору вже протягом 10 років підприємець сплачує щомісячну орендну плату. До слова, протягом перших восьми років ця орендна плата була найбільшою в місті за таку невелику площу. Сподіваємося, що теперішні куратори провладної "Свободи" у Виконкомі, можуть легко це перевірити.

ДРУГА БРЕХНЯ

Що стосується рекламного банера, який нібито незаконно розмістив безсовісний Олег Гільовський, і  який розташовується на електроопорі поблизу нашої редакції, то він був орендований нами в іншого приватного підприємця. Варто також повідомити, що сам банер розміщений в цьому місці вже енну кількість років і раніше на ньому була розміщена реклама одного із прихильників тієї самої "Свободи". З етитичних міркувань спеціально не називаємо його прізвища.

ДЛЯ ЧОГО Ж ТОДІ МИХАЙЛО ПОСІТКО НАПИСАВ ЦЕЙ ВИКРИВАЛЬНИЙ, НА ЙОГО ДУМКУ, ДОПИС?

Колектив редакції газети "Вечірній Кам'янець" протягом останніх років інформує наших читачів про діяльність фракції ВО "Свобода", представники якої маніпулюючи фактами та поширюючи неправдиву інформацію в соціальних мережах та паразитуючи на проблемах громади намагаються створити негативний інформаційний фон й сформувати собі політичний імідж.

Водночас маючи прямі зв'язки із владою нашого міста та завдяки своїм кулуарним домовленостям із депутатами з інших, як вони заявляють ворожих до них політичних сил, отримують земельні ділянки, не сплачують оренду плату та пайову участь за використання землі.  Але якби тільки цим займалася еліта "Свободи". За останній рік нам вдалося повністю простежити взаємозв'язок між очільником осередку Михайлом Посітком та головою правління ПАТ "Гіпсовик" Володимиром Постовим. Результати голосування на сесіях міської ради підтверджують, що представники партії "Свобода" лобіюють інтереси підприємства, яке є далеко не безгрішним по відношенню до кам'янчан.

Проте, на наш погляд, факт відданості окремих депутатів своїм патронам із підприємства не є чимось новим. Найбільш ганебним є інше – а саме те, що керівники місцевого осередку настільки віддані своїм партійним друзям, що навіть незважаючи на те, що мешканці міста благають захисту від шкідливих викидів "Гіпсовика" відвертаються від громади. Навіть коли сам Володимир Постовий визнає, що завод продовжує працювати без дозволів на викиди, продовжують голосувати за пільги для підприємства в розмірі пів мільйона гривень.

Таким чином, Михайло Посітко розуміючи, що відтепер у Кам'янці-Подільському знають справжні цілі партії яку він очолює, а також те, що абсолютно ніякої користі від роботи депутатів фракції громада міста не отримує, адже навіть за жоден бюджет  еліта  "Свободи" не голосує, намагається своїми неправдивими публікаціями відвести увагу від убогої і навіть в якісь мірі шкідливої діяльності власних депутатів та очорнити незалежні ЗМІ в соціальних мережах. Шановний Михайло Посітко, критика повинна бути конструктивною.

Звичайно легше написати відверту брехню ніж пояснити своїм виборцям чому він та його колеги виступають за підприємство яке травить кам'янчан, та чому за свою каденцію депутати від фракції "Свобода" безперешкодно отримують земельні ділянки, і т.п.

На відміну від самого Михайла Посітка, під час підготовки матеріалів із діяльності фракції "Свобода" ми наводимо самі документи, результати голосування, відповіді на інформаційні запити, які підтверджують всі озвучені вище факти.

Проте весь наш колектив офіційно повідомляє, що ми й надалі будемо працювати для 50-ти тисячної аудиторії наших читачів і будемо продовжувати викривати діяльність будь яких політиканів, незалежно яку партію вони купили собі на це скликання, адже зло не має партійності, воно залишається злом незалежно від того яке гасло викрикує депутат.

І наостанок хочемо нагадати нашим читачам з якою ідеєю працює кожний співробітник нашої газети: "Бог сказав бійся сліз ображеної тобою людини, бо вона проситиме мене про допомогу і я їй допоможу".  І від цієї ідеї наш колектив ніколи не відступиться.