6 лютого в Кам’янець-Подільській районній раді проводилося засідання круглого столу щодо початку проекту Національного демократичного інституту.

У заході прийняли участь жінки-депутати районної та селищних рад, представники районної державної адміністрації, соціальних служб, громадські активісти. В рамках круглого столу були озвучені інші ініціативи громадської організації: допомога учасникам АТО та внутрішньо-переміщеним особам, консультування та навчання з питань запровадження громадського (партиципаторного бюджету), створення та реалізація проектів для покращення життєдіяльності місцевих громад.

Метою проекту Національного демократичного інституту є інформаційне підсилення активних жінок на рівні прийняття рішень (жінок-депутатів, громадських діячок, керівників органів місцевого самоврядування). Також, в рамках проекту, передбачається створення міжфракційних груп «За рівні можливості», метою яких є об’єднання жінок та чоловіків для створення середовища рівних прав та можливостей. Робоча команда проекту буде надавати інформаційно-консультативну допомогу та підтримку таким групам.

За інформацією прес-служби Кам’янець-Подільської районної ради.